İİBF Öğretim Elemanlarının Sunduğu Erasmus KA171 Projeleri Kabul Edildi

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim elemanlarınca Türkiye Ulusal Ajansına sunulan on sekiz Erasmus KA171 Projesinin tümü desteklenmeye uygun bulundu.

Üniversite öğrencilerinin ve personelinin farklı bir ülkedeki eğitim-öğretim ortamını deneyimleme ve kazanımlarını arttırmalarını amaçlayan Erasmus KA171 Projesi için sunulan başvurular sonuçlandı. Üniversitemiz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hamza Bahadır Eser, Prof. Dr. Nilüfer Negiz, Doç. Dr. Hülya Ağcasulu, Arş. Gör. Sebiha Düz, Arş. Gör. Tuğçe Bayram Topçu, Dr. Özkan Yalçın, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Arş. Gör. Dr. Hilal Tuğçe Bayar Türkoğlu, Sosyal Hizmet Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Melih Sever, Arş. Gör. Büşra Hazal Ünal, Finans ve Bankacılık Bölümü Arş. Gör. Dr. Türker Teker ve Arş. Gör. Esra Aksoy, İşletme Bölümü Arş. Gör. İlhan Kayacan, Arş. Gör. Mehmet Özsoy, Arş. Gör. Dr. Seyhan Özdemir, Arş. Gör. Süleyman Bayrakcıoğlu, Uluslararası İlişkiler Bölümü Arş. Gör. Merve Aytaç’ın hazırladığı projeler kabul edildi.

Bu kapsamda SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Erasmus Ofisinin desteğiyle Üniversitemiz ile Bosna Hersek, Kosova, Arnavutluk, Malezya, Bangladeş, Gana, İran, Tanzanya, Ürdün, Fas, Tunus, Ukrayna, Kazakistan, Etiyopya, Cezayir, Güney Kore, Rusya, Endonezya arasında 3 yıl boyunca öğretim elemanı ve öğrenciler için eğitim alma, ders verme, staj ve öğrenim hareketliliği gerçekleştirilecek. Projelerin 2022/2023 Eğitim-Öğretim Döneminde faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24.08.2022
Okunma Sayısı: 966
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!