“SDÜ Mobil”in “Sohbet” Özelliği Kullanımda

Öğrencilerimiz ile personelimizin ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri mekâna bağlı kalmadan rahatlıkla gerçekleştirebildiği “SDÜ Mobil” uygulamasına “Sohbet” özelliği eklendi.  

“Öğrenci Bilgi Sistemi”, “Haberler”, “Duyurular”, “Etkinlikler”, “Personel Bilgi Sistemi”, “Yemek Menüsü”, “HGS Kart”, “Hayat Eve Sığar Takip Sistemi”, “QR Kodlu Geçiş Sistemi”, “SDÜ Radyo”, “Online Ödeme Sistemi”, “Kütüphane ve Yemekhane Rezervasyon Sistemi” gibi içeriklere anında ulaşmayı sağlayan SDÜ Mobil uygulaması, yeni güncellemesi “sohbet” özelliği ile grup veya bireysel olarak sohbet imkanı sunuyor. Öğrenciler, “Öğrenci Numarası” ile personel ise “sicil numarası” ile grup oluşturarak anında çok sayıda kişiyle sohbet edebiliyor. 

Ayrıca “Üniversiteniz Her An Yanınızda” teması ile tasarlanan SDÜ Mobil Uygulaması ile güncel akademik takvime ulaşabilir, Öğrenci Bilgi Sistemi ve Enstitü Bilgi Sisteminde açıklanan notlarınıza kolayca erişim sağlayabilir; HGS kartınızı uygulama üzerinden talep edebilir ve aynı zamanda Radyo SDÜ’ye uygulama üzerinden bağlanabilirsiniz. Yerleşkede yolunuzu kolayca bulabilir, 3. part uygulamalar (whatsapp, facebook, e-mail vs. ) aracılığı ile bu bilgileri paylaşabilirsiniz. Yemekhane ve Kütüphanede yer rezerve edip, salonlara girerken uygulamada size özel oluşturulan QR kod ile turnikelerden kolaylıkla geçebilirsiniz.

SDÜ Mobil Uygulamasından grup olarak nasıl mesajlaşabilirsiniz?

SDÜ Mobil özel mesajlaşma videosu için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 28.09.2020
Okunma Sayısı: 19513
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!