İletişim Fakültesi Öğrencileri Çocuklarla Buluştu

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü son sınıf öğrencileri geliştirdikleri “Bana Bir Hikaye Anlat Projesi” kapsamında Çocuk Evleri’ndeki 9-12 yaş grubu çocuklarla bir araya geldi.

Prof. Dr. Ümit Arklan’ın Profesyonel Halkla İlişkiler ve Tanıtım Araştırmaları dersi kapsamında öğrenciler, Çocuk Evleri’ndeki çocuklarla bir mekanda buluştu. Fakülte öğrencileri Feyza Çevik, Gülen Yardım, Ayşe Yörük, Fatma Yıldırım, Atilla Yiğit Yıldırım, Ersin Gölcür, çocuklara hikâye anlattı, resimler çizdi, oyunlar oynadı, ortak doğum günlerini kutladı.

Projenin ikinci ayağında ise çocukların çizdiği resimler, üniversitemiz Doğu Yerleşkesindeki Ertokuş Bey Dersliklerinin içinde yer alan panolarda sergilendi.

Çocuklarla bir arada olmanın kendilerine mutluluk verdiğini ifade eden öğrenciler, “Gerçekleştirdiğimiz proje bizim için çok anlamlı. Çocuklara kısa da olsa güzel anlar yaşatmak ve onları eğlendirmek bize gurur verdi. Sergideki temel amacımız ise çocukların hayal güçlerinin de yeteneklerinin de çok fazla olduğunu göstermek.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 11.12.2019
Okunma Sayısı: 600
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!