AIESEC Üyeleri Teknokentteki Firma Temsilcileri İle Buluştu

Gençlerin liderlik potansiyelini geliştirmeyi hedefleyen; kültürlerarası değişim programları üreten, 128 ülkede faaliyet gösteren AIESEC, Göller Bölgesi Teknokenti bünyesinde faaliyet gösteren firma temsilcileri ile bir araya geldi.

Göller Bölgesi Teknokenti İdari Sorumlusu Hidayet Yıldız, “İlham Veren Üniversite” mottosu ile hareket eden SDÜ’nün geçtiğimiz yıllardan bu yana birçok kişiye ilham verdiğini bu yıl da aynı heyecanla ilham vermeye devam edeceğini söyledi.

Daha sonra AIESEC Antalya Kurumsal Satış Yönetim Kurulu Üyesi Doğukan Kargın AIESEC hakkında bilgilendirmede bulundu. Kargın, AIESEC’in genç yeteneklerin liderlik gelişimine katkı sağlamayı hedeflediğini belirten Kargın, “Dış İşleri Bakanlığı destekli bu organizasyon, gençleri destekleyen projelerin yanı sıra firmaları destekleyen projeler de geliştirmektedir. Bu program dahilinde dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen uluslararası genç yeteneklerle firmalar, pazar hacimlerini artırabilir, ihracat için yeni stratejiler geliştirebilir.” dedi.

Yayın Tarihi: 06.09.2019
Okunma Sayısı: 991
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!