SDÜ İletişim Fakültesi Öğrencileri Şehit ve Gazi Yakınlarının Anneler Gününü Kutladı

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri, “Vatanın Şefkatli Anneleri” projesi kapsamında şehit ve gazi yakınlarının anneler gününü kutladı.
 
 
SDÜ öğrencileri Ezgi Darbaş, Fatma Duygu Yetkin, İrem Demir, Belma Sarıgöl, Melda Keklik, Sevginur Ateş ve İsmail Özbayraklar, sevdiklerini vatan için feda etmiş kıymetli şehit ve gazi annelerini onurlandırmak ve sevgilerini göstermek adına kahvaltı düzenledi. 
 
Proje yürütücülerinden Ezgi Darbaş ve Fatma Duygu Yetkin projeyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu anlamlı etkinliği düzenlerken amacımız, şehit ve gazi yakınlarının annelerine olan saygı ve sevgimizi göstermek ve onların yalnız olmadıklarını hissettirmektir. Anneler Günü'nde onların yanında olmak ve onları mutlu etmek bizim için büyük bir onurdu. Birlikte pasta kesimi gibi etkinliklerle hoşça vakit geçirdik. Ayrıca bu anlamlı günde özel olarak hazırlanmış hediyelerimizi dağıttık. Katılımcıların özel gününü daha da anlamlı kıldığımıza inanıyoruz.” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 13.05.2024
Okunma Sayısı: 225
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!