Sözleşmeli Personel Alım İlanı Sonucu Kazanan Adayların Dikkatine(Taban-Tavan Puanı Eklenmiştir)

08-24 Nisan 2024 tarihleri arası https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinde yayımlanan Üniversitemiz, Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, İdari ve Mali Hizmetler Daire Başkanlığı ve Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrasını uyarınca istihdam edilecek sözleşmeli personelin alım sonuçları açıklandı.

Adaylar başvuru sonuçlarını https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden e[1]posta ve şifreleriyle giriş yaparak öğrenebilecektir. Asil olarak kazanan adaylar “Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Dilekçesi” ve dilekçe ekinde yer alan belgeler ile başvurusunu 24.05.2024 tarihine kadar şahsen Personel Daire Başkanlığına yapmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle evrakını teslim etmeyen asil kazananların müracaat etmemesi halinde ve aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazanan adaylar sırası ile çağrılacaktır.

Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca ilgililere tebligat yapılmayacaktır.

Destek personeli(aşçılık) başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Destek personeli(boyacı) başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Destek personeli(duvarcı) başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Hemşire ve sağlık teknikeri başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Koruma ve güvenlik görevlisi başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

* 08-24 Nisan 2024 tarihleri arası yayımlanan sözleşmeli personel (657 Sayılı Kanunun 4/B Maddesi) alım ilanı sonucu tavan- taban puanları eklenmiştir.

Taban-tavan puanlarına ulaşmak için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 13.05.2024
Okunma Sayısı: 12611
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!