Süleyman Demirel Üniversitesi Yönetimi Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan, rektör yardımcıları Prof. Dr. Nihat Ayyıldız, Prof. Dr. Alim Koşar, Prof. Dr. Mehmet Gençtürk, Genel Sekreter V. Dr. Öğr. Üyesi Vahdettin Aydın ile akademisyenler, fakülte ve meslek yüksekokulu birincileriyle bir araya geldi.

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı VIP Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Rektör Prof. Dr. Mehmet Saltan, öğrencilerin eğitim hayatları hakkında talep, öneri ve beklentilerini dinledi. Üniversitemiz fakülte ve meslek yüksekokullarında eğitimlerini başarı ile sürdüren SDÜ öğrencileri, üniversitelerinin kendilerine sundukları imkânlardan memnun olduklarını SDÜ’nün her alanda öğrenci odaklı ve öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir üniversite olduğunu söyledi.

Rektör Prof. Dr. Saltan, öğrencilerin daha iyi imkânlara sahip olması için üniversite olarak çalıştıklarını dile getirdi. Rektör Prof. Dr. Saltan, toplantının sonunda öğrencilere göstermiş oldukları başarılardan dolayı teşekkür belgesi verdi.

Güncelleme Tarihi: 06.03.2024
Okunma Sayısı: 645
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!