Sözleşmeli Personel Alım İlanı Sonucu Kazanan Yedek Adayların Dikkatine (SDÜ Hastanesi-İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı)

Üniversitemiz Hastanesi Başmüdürlüğünde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilecek sözleşmeli personelin alım yedek sonuçları açıklandı. Adaylar başvuru sonuçlarını https://ikbasvuru.sdu.edu.tr/ adresinden e-posta ve şifreleriyle giriş yaparak öğrenebilecek. Yedek olarak kazanan adaylar “Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Dilekçesi” ile başvurusunu 11.03.2024 tarihi (saat 17.30) kadar şahsen Personel Daire Başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

Başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Tavan-taban puan listesine ulaşmak için tıklayınız

Boş pozisyonlar:

- 1610 no’lu ilan (Röntgen Teknisyeni (Ortaöğretim) 1 pozisyon (1. sıradaki yedek aday başvurabilir.)

- 1612 no’lu ilan (Teknisyen (İklimlendirme)) 1 pozisyon (2. sıradaki yedek aday başvurabilir.)

- 1613 no’lu ilan (Destek Personeli (Temizlik Personeli (Erkek)) 2 pozisyon (17. -18. sıradaki yedek aday başvurabilir.)

-------

Üniversitemiz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilecek sözleşmeli personelin alım yedek sonuçları açıklandı. Adaylar başvuru sonuçlarını https://ikbasvuru.sdu.edu.tr/ adresinden e-posta ve şifreleriyle giriş yaparak öğrenebilecek. Yedek olarak kazanan adaylar “Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Dilekçesi” ile başvurusunu 11.03.2024 tarihi (saat 17.30) kadar şahsen Personel Daire Başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

Başvuru dilekçesine ulaşmak için tıklayınız

Tavan-Taban puan listesine ulaşmak için tıklayınız

Boş pozisyonlar:

-1614 nolu ilan Destek Personeli (Temizlik) 2 pozisyon boş (7. - 8. sıradaki yedek aday

başvurabilir.)

 

 

Güncelleme Tarihi: 26.02.2024
Okunma Sayısı: 1664
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!