Rektör Saltan Eğirdir SHMYO’yu Ziyaret Etti

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde yapımı tamamlanan fiziki alanların açılışı yapıldı. 
 
 
Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna kazandırılan kütüphane, çalışma salonu, mescid ve bir dizi kullanım alanının açılışı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan ile MYO Müdürü Doç. Dr. İlyas Devran Çelik tarafından yapıldı. Açılış programına çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.
 
 
Programda konuşan Rektör Prof. Dr. Saltan “Eğirdir, Isparta’mızın incisi. Okulumuzdaki bu dokunuşlar çok kıymetli, tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Meslek yüksekokulumuz, toplumsal katkı projeleri kapsamında üniversitemizin yüzü olan bir okul. Burada yaşlıların, engellilerin hayatlarına dokunan projeler geliştiriliyor.” dedi.
 
MYO Müdürü Doç. Dr. İlyas Devran Çelik ise şunları kaydetti:  “Okulumuza kazandırdığımız bu alanların tamamı hayırsever iş adamlarının desteği ile yapıldı. Emeği geçenlere ve bizden desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Saltan’a çok teşekkür ederim.”
 
 
Güncelleme Tarihi: 20.02.2024
Okunma Sayısı: 520
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!