SDÜ Erasmus Hareketliliği Kapsamında İşbirliği Görüşmelerinde Bulundu

Süleyman Demirel Üniversitesi, Erasmus Personel Hareketliliği Programı kapsamında Romanya University of Pitesti ve Polonya Academy of Applied Sciences in Racibórz Üniversitesi arasında işbirliği görüşmeleri gerçekleştirildi.

Polonya Academy of AppliedSciences in Racibórz Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan görüşmelere, üniversitemizi temsilen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zihni Tunca ve Araştırma Görevlisi Mehmet Özsoy, Polonya Academy of AppliedSciences in Racibórz üniversitesini temsilen Rektör Prof. Dr. PawełStrózik, Dış İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Daniel Vogelve Erasmus+ Program Direktörü Katarzyna Kasowska, Romanya University of Pitesti temsilen ise Doç. Dr. Cristina Violeta Ungureanu, Doç. Dr. Liliana Voiculescu, Doç. Dr. Daniela-Maria Bondoc, Doç. Dr. Luiza Madalina Apostol ve Doç. Dr. Emanuel Soare katıldı.

Üniversite ve fakültelerin tanıtımlarının yapıldığı görüşmelerde, SDÜ genel tanıtımının yanı sıra İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile İşletme Bölümüne ilişkin bilgiler verildi. İşbirliğine yönelik fırsatlar hakkında bilgi alışverişinde bulunulan ziyarette, üniversitelerarası işbirliğinin artırılmasına yönelik çalışmaların geliştirilmesi konusunda görüş ve öneriler paylaşıldı. Daha sonra Erasmus hareketliliği hakkında güncel bilgiler aktarıldı.

Güncelleme Tarihi: 24.05.2023
Okunma Sayısı: 919
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!