SDÜ Personeline “Kurumsal Aidiyet ve Motivasyon” Eğitimi Verildi

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından hizmet kalitesini üst seviyeye çıkarmak amacıyla personele yönelik hizmet içi eğitim programları düzenlendi.
 
“Kurumsal Aidiyet ve Motivasyon” konulu eğitimlere, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Teknik eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi, Sivil Havacılık Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu, Personel Daire Başkanlığı, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Güzel Sanatlar Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Su Enstitüsü, Adalet Meslek Yüksekokulu, Atayalvaç Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu, Eğirdir Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu, Isparta Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu, Genel Sekreterlik, Hukuk Müşavirliği, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığından 171 idari personel katıldı.
 
Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Toplantı Salonunda dört gün dört oturum şeklinde düzenlenen programda, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdal Eke ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Kürşat Acar tarafından sunum yapıldı.
 
Personelin kurumsal aidiyet ve motivasyon düzeyini belirleyebilmek için online mini sınav, anlık yüz yüze soru cevap ve örnek olay incelemesi gibi aktiviteler gerçekleştirildi. Ayrıca katılımcıların çalıştıkları birimlerde kendilerini ait hissetme ve motive olma koşullarını değerlendirmek amacıyla yazılı olarak sorulan soruları cevaplandırmaları istendi. Katılımcılardan gelen yanıt ve öneriler üzerinden değerlendirmeler yapılarak program sonlandırıldı.
Güncelleme Tarihi: 10.03.2023
Okunma Sayısı: 948
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!