Rektör Çarıkçı İş Dünyası Danışma Kurulu İle Buluştu

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı, İş Dünyası Danışma Kurulu ile bir araya geldi. 
 
 
Doğu Yerleşkesi VIP Salonda gerçekleştirilen toplantıda Rektör Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı konuklara üniversitemizin fiziki ve akademik gelişimi hakkında bilgi verdi. Süleyman Demirel Üniversitesinin kenti ile bütünleşmiş bir üniversite olduğunu dile getiren Çarıkçı, şehrin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla her türlü iş birliği projesini hayata geçirmek için hazır olduklarını dile getirdi.
 
Üniversitemiz Rektörü Çarıkçı, toplantıda geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldığı “İşverenlerin En Memnun Olduğu Yetenek Her Yerde Bölgesel Kariyer Fuarı” ödülünün videosunu da paylaştı. 
 
Çarıkçı, üniversitemiz ev sahipliğinde 40 bine yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Güney Kariyer Fuarı’na Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından düzenlenen dijital hizmet noktası “e-İnsan Programı” tanıtım töreninde verilen ödülün detayları hakkında bilgi verdi.
 
Rektör Çarıkçı, Prof. Dr. Timuçin Baykul Engelsiz Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Üniversitemiz yerleşkelerinde yapımı devam eden projeler hakkında bilgi verdi.
 
Güncelleme Tarihi: 21.10.2022
Okunma Sayısı: 819
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!