SDÜ Hastanesinde Emekli Olan Çalışanlara Plaket Verildi

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesinde uzun yıllar özverili bir şekilde çalışan ve emekliye ayrılan personel için emeklilik töreni düzenledi.

Hastane Konferans Salonunda gerçekleştirilen törene, hastane idaresi, emekli olan personel, yakınları ve çalışanlar katıldı.

Programda açış konuşmasını yapan Hastane Başmüdürü Erdoğan Taşçıoğlu, “Hastanemize uzun yıllar hizmet verip emek harcadınız. Hayat bir hikâye, sizler de bu hikâyenin kahramanlarısınız. Bugün 39 personelimize plaketlerini takdim edeceğiz. Bugüne kadarki çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı ve mutlu bir emeklilik hayatı geçirmenizi diliyorum.”dedi.

Hastane Başhekimi Prof. Dr. Rasih Yazkan ise şunları kaydetti: “Bu törende içimiz çok buruk, Ahmet Özen ve Arif Yunus Emre Altunbaş arkadaşımızı kaybetmenin acı üzüntüsünü yaşadık, onlar hep yanımızda. Çok zorlu bir süreçte birlikte çalıştık, pandemi nedeniyle son yüzyılın en kötü günlerini yaşadık. Hastanemize vermiş olduğunuz emekler çok önemli, sizlere minnettarız. Emeklilik hayatınızda sağlıklı uzun bir ömür diliyorum ve emek veren tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür diyorum.”

Konuşmaların ardından emekli olan çalışanlara plaketleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 08.09.2022
Okunma Sayısı: 183
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!