"Aile Kartı" Talepleri İçin Son Günler

Süleyman Demirel Üniversitesi personelinin eş ve çocuklarının üniversitemizin olanaklarından faydalanmasını sağlayan "Aile Kartı" için başvurular sona eriyor. 

Aile Kartı talepleri, her üç ayda bir periyodik aralıklarla yapılacak olup Üniversitemiz yerleşkeleri ve binalarında bulunan turnikeler, 30 Ekim 2020 tarihinde kartsız geçişlere kapatılacak. Bu kapsamda Üniversitemiz personelinin eş ve çocukları için Aile Kartı talebini 30 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar gerçekleştirmesi gerekiyor. Uygulama ile personel yakınları, yerleşkelerimiz içerisindeki yemekhane, kütüphane ve spor salonu gibi birçok olanaktan yararlanabiliyor. 

* Üniversitemiz personeli, Personel Bilgi Sistemi (PBS)’ne @sdu.edu.tr uzantılı e-posta adresi ve şifreleriyle giriş yaptıktan sonra soldaki menüden “Kişisel<<Kimlik Kartı Başvurusu” sekmelerinden Aile Kartı talep edeceği kişilerin bilgilerini işleyerek taleplerini oluşturabilecek. Basımı gerçekleşen kartlar, en kısa zamanda personelin kadrosunun olduğu birime gönderilecek.

 

Güncelleme Tarihi: 28.10.2020
Okunma Sayısı: 3473
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!