SDÜ’nün Bilim İnsanları Hayalinizdeki Mesleği Tanımanız İçin Yol Gösteriyor

Süleyman Demirel Üniversitesi, üniversite tercih dönemi öncesinde aday öğrenciler ile sosyal medyada buluşuyor. “SDÜ Hocaları Meslekleri Tanıtıyor” projesi kapsamında  öğrencilere hayatlarına yön verecek meslekler ile ilgili yol gösteriyor. Üniversitemiz hocaları 10 gün boyunca SDÜ’nün fiziki yapısı, teknik altyapısı, öğretim kadrosu, akademik bölümleri, sosyal, ulaşım ve barınma olanakları hakkında öğrencilere bilgi vererek, merak ettikleri soruları yanıtlayacak.

Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Radyo- Televizyon Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen ve Radyo SDÜ Stüdyolarında YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecek yayınların ilk konuğu, Üniversitemiz Araştırma ve Yenilikçilik Direktörü Prof. Dr. Serdal Terzi olacak.

Prof. Dr. Terzi,  13 Temmuz Pazartesi günü saat 14.00’te Süleyman Demirel Üniversitesinin YouTube kanalında “Üniversiteli Olmak” başlıklı ilk oturumda öğrencilerle buluşacak. Prof. Dr. Terzi konuşmasında “üniversiteli olmak ne demek?”, “üniversiteli olmak nasıl bir duygu?”, “üniversite hayatı nasıl bir deneyim?” gibi konulara değinerek öğrencilerin sorularını yanıtlayacak.

https://www.youtube.com/user/sduedutr adresinden yapılacak canlı yayında sorularınızı iletebilirsiniz.

SDÜ Radyo Whatsapp hattı: 0 541 246 97 00

Fakülte öğretim elemanlarının katılımıyla 13-29 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yayınların takvimi şu şekilde:

Güncelleme Tarihi: 20.07.2020
Okunma Sayısı: 2221
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!