Üniversitemizdeki Webinar Etkinlikleri(Güncel)

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen “İnsanlığın Derin Krizi: Kadın” konulu söyleşi, Prof. Dr. Bilal Sambur’un katılımıyla 23 Ekim Cuma günü saat 20.20’de Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Meeting ID: 872 6777 0429

Passcode: 23102020

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen “Orta Dünyanın Özeti: Eski Anadolu’ya Arkeoloji Yolculuğu” konulu söyleşi, Prof. Dr. Nevzat Çevik’in katılımıyla 16 Ekim  Cuma günü saat 20.20’de Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Meeting ID: 818 2974 4201

Passcode: 16102020

---

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunca 25 Eylül Cuma günü saat 20.00'de "Yetişkinlerde Hafıza Teknikleri" konulu bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik, Youtube, Facebook ve Instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

 

Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “21 Eylül Dünya Alzheimer Günü”ne özel bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik, 22 Eylül Salı günü saat 21.00’de ‘egirdiryaslibakim’ ve ‘faruk_gurdal’ instagram adreslerinden yayınlanacak.

-------

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezince düzenlenen “Medya Sektöründe Kariyer Fırsatları” isimli webinar, Kanal D Haber Müdürü İrem Akbaş’ın katılımıyla 11 Ağustos Salı günü saat 21.00’de “sdukariyermerkezi” instagram hesabından yayınlanacak.

---

Göller Bölgesi Teknokentince düzenlenen “İmalat ve Sanayi Sektöründe Dijitalleşme Sürecinde Katkı Sağlayabilecek Yerli Teknoloji Geliştirici Kobilerin Desteklenmesi” konulu toplantı, 11 Ağustos Salı günü saat 14.00’te Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek. Meeting ID: 823 1586 1027 Şifre: teknokent

---

---

Üniversitemiz Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezince düzenlenen “Emniyet Teşkilatında Kariyer Fırsatları” isimli webinar, 22 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de sdukariyermerkezi instagram hesabından yayınlanacak.

----

“ARDEB Proje İle İlgili Proje Yazma ve TÜBİTAK’ın Yeni Yaklaşımları” isimli online eğitim, 22 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da TÜBİTAK Uzmanları Burak Dündar ile Giray Bulut tarafından verilecek. Zoom Meeting ID: 886 0331 8865

----

"Elektrokimyasal Olarak Eksfoliasyon Edilen Grafen Tabanlı Kağıtların Enerji Depolamada Uygulamaları" konulu webinar, 21 Temmuz Salı günü saat 14.00'te Zoom Uygulaması üzerinden yayınlanacak. 

Zoom Meeting ID: 755 2375 0128

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi mezunları, öğrencilerle buluşuyor. 6 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00' da gerçekleştirilecek yayında "Tarihi ve Sosyo- Kültürel Boyutlarıyla ABD'de İslam: Din Hizmetleri ve İslamfobi" konusu ele alınacak. 

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ile Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu, "Veda Dersleri" ile öğrencileriyle vedalaşıyor. Etkinlik, 2 Temmuz Perşembe günü saat 21.00'de instagram üzerinden gerçekleştirilecek.

-----

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi Yönetim Topluluğunca düzenlenen “Kripto Paralar ve Blokzincir” isimli söyleşi, 1 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

ID: 875 5507 5880

Şifre: 572309

---

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Uygulama Araştırma Merkezi tarafından Piksel Akademi Master Trainer Emrah Kozan’ın katılımı ile "Yeni Dijital Dünya" konulu bir söyleşi düzenleniyor. Etkinlik, 1 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de Instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

------------

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesince düzenlenen “Hz. Peygamber 2020 Müslüman İçin Ne İfade Ediyor?” isimli konferans, 1 Temmuz Çarşamba günü saat 21.00’de sduilahiyat Youtube adresinden gerçekleştirilecek.  

---

Endüstri ve Kalite Topluluğunca düzenlenen “Zaman Yönetimi” isimli konferans, 2 Temmuz Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek.

--

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi ile Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu, "Veda Dersleri" ile öğrencileriyle vedalaşıyor. Etkinlik, 30 Haziran Salı günü saat 21.00'de instagram üzerinden gerçekleştirilecek.

-----------

Üniversitemiz Genç Yeşilay Topluluğu, 29 Haziran Pazartesi saat 21.30' da zoom uygulaması üzerinden eğlenceli bir program düzenliyor.

-----------

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca 24 Haziran Çarşamba günü saat 21.00’ de "Geleceğin Ekonomisi" konulu bir söyleşi düzenleniyor.

 

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği tarafından düzenlenen “Neden Tekstil Mühendisliği Geleceğimin Mesleği?” isimli konferans, Prof. Dr. İbrahim Üçgül'ün katılımı ile 26 Haziran saat 12.00’te https://youtu.be/jBWExLlsb5w adresi üzerinden yayınlanacak. 

--------

İlahiyat Fakültesince düzenlenen “Güneydoğu Asya’nın İslamlaşması ve Osmanlı İle İlişkileri” konulu konferans, 25 Haziran Perşembe günü saat 21.00’de sduilahiyat Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

---

Üniversitemiz Endüstri ve Kalite Topluluğunca 25 Haziran Perşembe günü saat 20.00'de "Yalın Üretim Eğitimi" düzenleniyor. 

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezince hazırlanan “yeni Dönemde İş Fırsatları” konulu konferans, LCW İşe Alım Uzmanı Belma Topal’ın katılımıyla 24 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’te sdukariyermerkezi instagram hesabından yayınlanacak.

---

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünce düzenlenen "Osmanlı'dan Cumhuriyete Asker ve Siyaset" konulu tarih webinarı, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cezmi Eraslan’ın katılımıyla, 23 Haziran Salı günü saat 21.00'de tarihsdu instagram adresinden yayınlanacak.

---

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen "Ekonomi Söyleşileri"nde bu hafta, "Geleceğe Hazırlanmak" konusu ele alınıyor. Etkinlik, 18 Haziran Perşembe günü saat 20.30'da zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek. 

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Uzm. Psikolog Pelin Kapı'nın katılımıyla "Pandemi Sürecinde İş Dünyası" konulu bir etkinlik düzenleniyor. Etkinlik, 18 Haziran Perşembe günü saat 21.00’de Instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

 

Endüstri Kalite Topluluğunca düzenlenen “Bilinçaltı Farkındalık Eğitimi”, 15 Haziran Pazartesi günü saat 17.00’de instagram üzerinden gerçekleştirilecek.

---

İlham Veren Konuşmaların bu haftaki konuğu Prof. Dr. Kerem Alkin oluyor. Etkinlik, 16 Haziran Salı günü saat 21.00'de Instagram üzerinden gerçekleşecek. 

Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü tarafından düzenlenen “Biyoteknolojik İlaçların Geçmişi ve Geleceği” isimli konferans, Arş. Gör. Barış Sezgin moderatörlüğünde Nobel İlaç Biyoteknoloji Proje ve Yeni Ürün Değerlendirme Direktörü Dr. Hasan Ersin Zeytin’in katılımıyla 17 Haziran Çarşamba günü saat 20.00’de Microsoft teams üzerinden gerçekleştirilecek.

Etkinlik linki : https://bit.ly/30wHar2

---

AKMED Arkeolojik Kazılar webinarı, 15- 17 Haziran tarihleri arasında zoom uygulaması üzerinden çevrimiçi yayınlanacak. Webinarda Üniversitemiz adına yürütülen Seleukeia Sidera (Atabey) ve Pisidia Antiokheia ( Yalvaç) kazıları da tanıtılacak. 

---

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği tarafından düzenlenen “Bir Kadın Gözüyle Tekstil İşletmesinde Tekstil Mühendisi Olmak” isimli konferans, Meltem Kutlu’nun katılımıyla 23 Haziran Salı günü saat 15.00’te YouTube üzerinden yayınlanacak.

----

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği tarafından düzenlenen “Tekstil Terbiye ve Kimya Sanayi” isimli konferans, İlker Tanrıkulu'nun katılımıyla 24 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’te Youtube üzerinden gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, 12 Haziran Cuma günü saat 20.00' de "Kur'an ve Sünnet Aynasında Yaşam ve Ölüm"" konulu bir söyleşi düzenliyor. Canlı olarak yayınlanacak etkinliği, Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

----------------

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü sohbetleri devam ediyor. 10 Haziran Çarşamba günü saat 13.00'te Skype üzerinden gerçekleştirilecek yayına, Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gül Işın konuşmacı olarak katılacak. Saat 12.45'te SDÜ Arkeoloji Bölümünün sosyal medya hesaplarından link paylaşılacak. 

----

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, 10 Haziran Salı günü saat 18.00'de "IBN KHALDUN AND HIS PLACE IN ISLAMIC CIVILISATION" konulu bir konferans düzenliyor.

 

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından düzenlenen “Kamu Hastanesi Eczacılığı ve Hastanede Pandemi Süreci Yönetimi” isimli söyleşi, 10 Haziran Çarşamba günü saat 21.30’da @sdueczacilikfakultesi instagram hesabından yayınlanacak.

---

Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen “Ayşe Eren ile Moda Tasarımında Styling” isimli söyleşi, 9 Haziran Salı günü saat 19.00’da zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Meeting ID: 847 977 0317

Şifre: 12345

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Fırat’ın Kadir Boylu Ortaokulu öğrencilerine yönelik vereceği “Bölgemizdeki Arkeolojik Değerler” isimli konferans, 9 Haziran Salı günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü “Mezuniyet Buluşması”, 8 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Toplantıya, TeamLink programı üzerinden 361 982 63 38 id ile katılabilirsiniz.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle "İslam Hukuku Perspektifinden Helal Gıda ve Günümüz Çalışmaları" nı konu alan bir söyleşi düzenleniyor. Program, 6 Haziran Cumartesi günü saat 21.00'de Youtube aracılığı ile yayınlanacak. 

Endüstri ve Kalite Topluluğu, CMO VEDUBOX Yazar, Yönetici Koçu Harun Taşçı’nın katılımıyla bir söyleşi düzenliyor. Program, 5 Haziran Cuma günü saat 21.00’de endkal instagram adresinden yayınlanacak. 

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi, "Ulusal Basında Muhabirlik" konulu bir söyleşi düzenliyor. Program, 1 Haziran Pazartesi günü saat 21.00'de yayınlanacak. 

 

Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri ve Kalite Topluluğu, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney'in katılımıyla 2 Haziran Salı günü saat 21.00'de Instagram üzerinden bir canlı yayın gerçekleştirecek. 

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi "Her Yönüyle Serbest Eczacılık" konulu bir söyleşi düzenliyor. Program 4 Haziran Perşembe günü saat 21.30'da gerçekleştirilecek. 

 

Anadolu Medeniyetleri Müzesi Müdürü Yusuf Kıraç’ın katılımıyla gerçekleştirilecek “Uygarlıkların Hafızası Anadolu Medeniyetleri Müzesi Kuruluş, Gelişim ve Geleceği” isimli söyleşiyi 3 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’te SDÜ Sanat Tarihi Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

---

İlahiyat Fakültesi “Postmodernizm ve Din Koronavirüs(Covid-19) Salgını Sürecinde Din Algısı ve Postpandemik Dönem” isimli konferans, 3 Haziran Çarşamba günü 21.00’de sduilahiyat YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen “Pandemi Sürecinde Sınav Stresi İle Mücadele” isimli söyleşi, 29 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da Kariyer TV’den yayınlanacak.

---

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “Metodoloji Açısından DİB Din İşleri Yüksek Kurulunun Çalışma Prensipleri ve İslam Dünyasındaki Konumu” isimli konferans, 29 Mayıs Cuma günü saat 21.00’de sduilahiyat Youtube kanalında yayınlanacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü tarafından “Türkiye’de Araç Kontrol Faaliyetleri Üzerine” bir söyleşi düzenleniyor. Söyleşiyi, 29 Mayıs Cuma günü saat 14.30’da https://sdu.adobeconnect.com/webinar1/ adresinden gerçekleştirilecek.

---

Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Instagram Buluşmaları’nın bu haftaki konuğu Bülent Ecevit Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Dr. Öğr. Üyesi İsa Demir. 28 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de sdu_sos adresi üzerinden Dr. Öğr. Üyesi Cihad Özsöz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek buluşmada “Neredeyiz?” sorusu eğitim ve meslek hayatında yaşanan tecrübelerle cevaplandırılmaya çalışılacak.

---

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümü eski mezunlarından T-SOFT kurucusu Ömer Arıkan, girişimcilik üzerine tecrübesini, 29 Mayıs Cuma Günü Saat 12.00'de YouTube kanalında sizlerle paylaşacak.

---

"Covid- 19 ve Turizm" konulu söyleşi, 24 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30'da alanında uzman konukların katılımıyla canlı yayında ele alınacak. 

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ile Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen ekonomi söyleşilerinde "Finansal Güvenlik" konusu ele alınıyor. Etkinlik, 27 Mayıs Çarşamba günü saat 22.00'de yayınlanacak. 

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünce düzenlenen zoom sohbetlerinde bu hafta, "Değişen Makro Ekonomik Dengeler" konusu ele alınıyor. Etkinlik, 27 Mayıs Çarşamba günü saat 20.20'de.

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle "İlahi Bir Lütuf Olarak Kuran-ı Kerim" konusunu ele alan bir söyleşi düzenleniyor. Etkinlik, 26 Mayıs Salı günü saat 21.00'de Youtube aracılığı ile yayınlanacak. 

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünce "Tekstilde Bir Girişimcinin Öyküsü" konulu bir söyleşi düzenleniyor. Program, 29 Mayıs Cuma günü saat 12.00'de Youtube aracılığı ile yayınlanacak. 

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesince "Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunda Eczacı Olmak" konulu bir söyleşi düzenleniyor. Program, 27 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30'da instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

 

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü, 25 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30’da zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirileceği program ile sizleri bayramlaşmaya davet ediyor. 

 

 

Ekonomi Yönetim Topluluğunca hazırlanan “Zor Zamanda Geleceği Kurmak"” isimli söyleşi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.  Murat Yalçıntaş'ın katılımıyla 22 Mayıs Cuma günü saat 22.30’da ekonomiyonetimsdu adresinden yayınlanacak.

---

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünce düzenlenen zoom sohbetlerinin bu akşamki konuğu Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Öcal olacak. “Yeni Medyada Nasıl Yalan Söylenir?” isimli söyleşiyi, bugün saat 22.22’de https://us04web.zoom.us/j/84903385411 adresinden izleyebilirsiniz. 

---

Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen “İslami Finansın İmkanı: Fırsatlar ve Zorluklar” isimli söyleşi, 23 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da YouTube (sduilahiyat) üzerinden yayınlanacak.

---

Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü öğrencilerince hazırlanan “Müzik Dinletisi ve Müzik Üzerine Söyleşi”, 23 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’de zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Meeting ID: 764 416 5913

Password: 142331

---

Jeofizik Mühendisliği tarafından düzenlenen “Online Fotoğrafçılık Eğitimi”, 25 Mayıs Pazartesi günü saat 21.00’de https://us04web.zoom.us/j/73687559698?pwd=bDI1NmhCTlAzYTdEQnlwcEVhMUNSZz09 adresinden yayınlanacak.

---

Tekstil Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Yeni Mezun İş Arama Maceraları” isimli söyleşi, Özen Akşimşek’in katılımıyla 22 Mayıs Cuma günü saat 12.00’de https://www.youtube.com/channel/UCQIvDL_I7P99J22MD-BZ7Jw adresinden yayınlanacak.

---

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi online kariyer söyleşileri kapsamında “ALES” konusu ele alınacak. “ALES Hakkında Her Şey” isimli söyleşi, 22 Mayıs Cuma günü saat 21.45’te Kariyer TV’den yayınlanacak. http://youtube.com/c/KariyerTV

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Endüstri 4.0’a Yalın Yolculuk” konulu söyleşi, 22 Mayıs Cuma günü saat 21.21’de sdu.adobeconnect.com/webinar5 adresinden yayınlanacak.

---

Endüstri Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Simülasyon ve Optimizasyon Geleceği” isimli söyleşi, 23 Mayıs Cumartesi günü saat 21.21’de sdu.adobeconnect.com/webinar5 adresinden yayınlanacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları Bölümü tarafından düzenlenen “Sahne Sanatları Bölümü Online Tiyatro Sohbetleri” kapsamında, tiyatro sanatçısı Bihter Gülgeç’in katılımı ve Arş. Gör. Mustafa Kayabaşı’nın moderatörlüğünde, gerçekleştirilecek olan “Çocukların Kukla Dostu Turunç ile Söyleşi” adlı söyleşiyi 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 17.00’de https://www.instagram.com/sdugsfsahnesanatlari/ adresinden izleyebilirsiniz.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümümü tarafından  22 Mayıs Cuma günü saat 11.00'de Tasarımcılar Derneği Eş Başkanı, Moda Tasarımcısı Özlem Kaya'nın katılımıyla  "Moda Tasarımcısının Sektördeki Rolü" konulu bir söyleşi düzenleniyor. Etkinliğe, zoom programı üzerinden katılabilirsiniz. 

-----

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 21 Mayıs Perşembe günü saat 14.00'te "Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği" konulu bir seminer düzenliyor. Seminere katılmak için linke tıklayınız 

---------

Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen “İK’da Endüstri Mühendisi Olmak” isimli söyleşi, 21 Mayıs Perşembe günü saat 21.21’de http://sdu.adobeconnect.com/webinar5 adresinden yayınlanacak.

---

SDÜ Sosyoloji Bölümü Instagram buluşmalarında bu haftanın konuğu Bakırçay Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi ve T24 yazarı Prof. Dr. Ahmet Talimciler olacak. Ev sahipliğini Prof. Dr. Cevdet Yılmaz’ın yapacağı canlı yayının gündemi “Salgın Döneminde Spor ve Toplum”. 21 Mayıs Perşembe günü saat 21.00'de sdu_sos adresinden yayınlanacak söyleşiyi kaçırmayın.

---

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Girişimciliğin Resmini Çizmek” isimli mezun söyleşisi, 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21.21’de http://sdu.adobeconnect.com/webinar5 adresinden yayınlanacak.

---

Endüstri ve Kalite Topluluğunca hazırlanan “Konfigürasyon Yönetimi Eğitimi”, 21 Mayıs Perşembe günü saat 22.00’de yayınlanacak.

---

Ekonomi Yönetim Topluluğunca hazırlanan “Sevdiğin İşi Yapmak ve Girişimcilik” isimli söyleşi, İş İnsanı Utku Ekmekçi’nin katılımıyla 19 Mayıs Salı günü saat 21.30’da ekonomiyonetimsdu adresinden yayınlanacak.

 

---

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü tarafından düzenlenen “Osmanlı İmparatorluğundan Türkiye Cumhuriyetine Arkeolojinin Kısa Öyküsü” isimli konferans, 20 Mayıs Çarşamba günü saat 13.00’te Skype üzerinden yapılacak. 12.45’te sduarkeoloji hesaplarından link paylaşılacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ile Isparta İl Müftülüğü işbirliğiyle düzenlenen programda, "Zor Zamanlarda İman, Tedbir ve Tevekkül" konusu ele alınıyor. Youtube üzerinden canlı olarak 20 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00'da yayınlanacak programa, İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Tevfik Marulcu katılacak. 

-------

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalınca düzenlenen, “İngilizce Öğretmeni Olmak: Ne Aldım? Ne yapmalıyım?” konulu söyleşi Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Başal'ın katılımıyla 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21:30'da gerçekleşecek. Canlı yayını Arş. Gör. Rümeysa Pektaş Aydemir ile Doç. Dr. Ahmet Başal’ın instagram hesabından izleyebilirsiniz.

---------

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Sohbet Tadında Kamu Politikası Dersleri kapsamında "Kriz ve Kamu Politikası" nı ele alıyor. Program, 19 Mayıs Salı günü saat 22.00'de Skype üzerinde yayınlanacak.

---------------

Alabama Üniversitesinden Ufuk Keleş, Jale Ercan Dursun ve Gökhan Kaya ile “Yurtdışında Lisansüstü Eğitim ve Burs Olanakları” isimli söyleşi, 18 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30’da Adobe Connect üzerinden gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesince düzenlenen "Covid- 19 ile Değişen Dünya ve Sanat Tarihçisinin Geleceği" konulu söyleşiye, 20 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00'te https://www.youtube.com/channel/UCK7ai-83-xkC_T3TICiHFcQ?view_as=subscriber adresi üzerinden katılabilirsiniz.

------

Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı "Anelsander Ustaları" evlerinize konuk oluyor. Program, 16 Mayıs Cumartesi günü saat 14.30'da instagram üzerinden canlı yayınlanacak. 

-----------

Güzel Sanatlar Fakültesi Online Tiyatro Sohbetleri konuğu, Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Mert Turak olacak. “Oyunculuk Serüveni ve Role Hazırlanma” isimli söyleşi, 18 Mayıs Pazartesi günü saat 19.00’da sdugsfsahnesanatlari instagram hesabından gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesince düzenlenen “Pandemi Sürecinde Fitoterapi” isimli söyleşi, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İ. İrem Çankaya’nın katılımıyla 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da sdueczacilikfakultesi instagram hesabından yayınlanacak.

----

Eğitim Fakültesince düzenlenen “Ölçme ve Değerlendirme Akademik Başarıda Yol Ayrımı” isimli söyleşi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dinçay Köksal’ın katılımıyla 22 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da gerçekleştirilecek. Söyleşiyi, Arş. Gör. Rümaysa Pektaş Aydemir ile Prof. Dr. Dinçay Köksal’ın instagram hesabından izleyebilirsiniz.

---

Eğitim Fakültesince düzenlenen “Pandemi Sonrası Okula Dönüş” konulu seminer, Ege Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Nedim Özdemir ile Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Ömür Çoban’ın katılımıyla 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da https://sdu.adobeconnect.com/webinar adresinden yayınlanacak.

---

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünce hazırlanan “Film Eleştirisi Gecesi”, 15 Mayıs Cuma günü saat 21.00’de zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

Zoom Metting ID: 432-367-9339

Metting Password: 897325

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programınca düzenlenen “Hayatımın Dansı” isimli söyleşi, JOIMOVE Kurucusu Balerin, Yazar Selen Yılmaz’ın katılımıyla 15 Mayıs Cuma günü saat 22.00’de girisimciliksdu adresinden yayınlanacak.

---

Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen Temel MATLAB semineri, 15 Mayıs Cuma günü saat 15.00’te http://www.figes.com.tr/temel-matlab-semineri/ adresinden yayınlanacak.

---

SDÜ Sosyoloji Bölümü Instagram Buluşmalarının bu haftaki konuğu, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Aysoy. “Yerli Bir Sosyoloji İçin Çalışmalar” konulu buluşmanın ev sahibi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ümit Akca olacak.

---

İlahiyat Fakültesince düzenlenen “Zor Zamanlarda Yeniden Kur’an ve Tefekkür İlişkisini Canlandırmak” isimli konferans, Prof. Dr. İshak Özgel’in katılımıyla 15 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da sduilahiyat Youtube kanalından yayınlanacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Triaj Nedir?” isimli konferans, Paramedik Anıl Can Gürgen’in katılımıyla 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da egirdirparamedik sosyal medya hesabında yayınlanacak.

---

İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünce düzenlenen “Dijital Sanatlar ve Kariyer” isimli söyleşi, 15 Mayıs Cuma günü saat 22.00’de sdugazetecilik instagram hesabından yayınlanacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi, 14 Mayıs Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştireceği çevrimiçi etkinlik ile "Salgın Hastalıklar ve Tarihe Etkisi" konusunu ele alacak. Etkinliğe katılmak için https://sdutip.adobeconnect.com/_a3787855616/rkfvztht4vaj/

------

Ekonomi ve Yönetim Topluluğu, 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30'da Ekonomist Prof. Dr. Levent Kösekahyaoğlu'nun katılımı ile pandemi sonrası ekonomiyi konu alıyor. 

-----------

Mühendislik Fakültesince 13 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00'te düzenlenen söyleşide, "Doğu Akdeniz'de Doğal Gaz Aramacılığında Çıralı (Kemer - Antalya) Doğal Gaz Emarelerinin Jeolojik Konumu ve Önemi" ele alınıyor. 

-----

Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünce "Temel Matlab Semineri" düzenleniyor. Seminere, 15 Mayıs Cuma günü saat 15.00'te adobe connect üzerinden katılabilirisiniz. 

---------

Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünce "Tekstil Mühendisliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını" konulu söyleşi düzenleniyor. Sektör temsilcilerinin katılacağı söyleşi, 15 Mayıs Cuma günü 12.00' de Youtube üzerinden sizinle. 

-------------

İlham veren iletişimciler sizlerle buluşmaya devam ediyor. "Dijital Çağda Reklamcılık" konusunun ele alınacağı söyleşi, 14 Mayıs Perşembe günü saat 21.00'de. 

----

İİBF çevrimiçi söyleşilerinin beşincisinde “Kriz ve Covid-19” konusunu ele alıyor. Koronavirüs Bilim Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Alpay Azap, Prof.Dr. Menaf Turan ve Doç. Dr. Barış Övgün’ ün konuk olacağı söyleşi, 13 Mayıs Çarşamba günü saat 22.00’de YouTube üzerinden canlı yayınlanacak.

-------------

Ekonomi ve Yönetim Topluluğu, bu hafta “Ekonomik Açıdan Standartların ve Standartlaşmanın Önemi” ni ele alınıyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü tarafından düzenlenen online Tiyatro Sohbetlerinin konuğu, Antalya Devlet Tiyatrosu Oyuncusu Ali Meriç olacak. Söyleşiyi, 14 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de izleyebilirsiniz. https://www.instagram.com/sdugsfsahnesanatlari/

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunca düzenlenen “Yenidoğan İşitme Taraması ve İşitme Kayıplı Çocuklar” isimli konferans, Prof. Dr. Odyolog Ferda Aktaş’ın katılımıyla 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’de biyonik_kulaklı_cocuklar isimli instagram hesabından gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen “erkek Modasına Yeni Bir Bakış” isimli söyleşi, Selen Akyüz’ün katılımıyla 13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’da zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Meeting ID: 847 977 0317

Password: 12345

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu tarafından düzenlenen “SDÜ Havacılık Söyleşileri” devam ediyor. Antalya Bilim Üniversitesi PRAXIS Havacılık ve Uzay Programları Genel Müdür- Pilot Eğitmeni Üner Beköz ile gerçekleştirilecek “Pilotlar Neden Üniforma Giyer?” isimli söyleşiyi, 13 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30’da http://uzaktanegitim.praxis.aero/b/une-hd9-wpe adresi üzerinden izleyebilirsiniz.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen “Kişiye Özgü Haftalık Çalışma Süresi ve İş Başlama Saatlerinin Çizelgelenmesi İçin Yöntem ve Yazılım Geliştirilmesi” konulu konferans, 14 Mayıs Perşembe günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Bölümü Arkeoloji Bölümünce düzenlenen “Bir Bithynia Kenti Prusias And Hpyium ve Tiyatrosu” isimli online konferans, 13 Mayıs Çarşamba günü saat 13.00’te Skype üzeriden yapılacak. sduarkeoloji sosyal medya hesaplarından 12.45’te link paylaşılacak.

---

Eğitim Fakültesince düzenlenen “E-Ölçme ve Değerlendirme” isimli seminer, Prof. Dr. Nuri Doğan’ın katılımıyla 12 Mayıs Salı günü saat 21.30’da; “Pandemi Dönemi Uzaktan Eğitim Tartışmaları” isimli seminer ise Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayhan Ural’ın katılımıyla 15 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da https://sdu.adobeconnect.com/webinar adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen “Mutlu Yaşam Başarılı Kariyer” isimli söyleşiye, Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Gül konuk olacak. Söyleşiyi, 10 Mayıs Pazar günü saat 22.00’de Kariyer TV’den izleyebilirsiniz.

---

Süleyman Demirel Üniversitesince düzenlenen "Endülüs İslam Estetiğinin Hristiyan Sanatına Etkileri: Mudejar Sanatı" konulu söyleşiye 14 Mayıs Perşembe günü saat 16.00'da zoom uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

--------------

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Bölümü tarafından "A'dan Z'ye Yaşlı Bakım Teknikerliği" konulu bir söyleşi düzenleniyor. Etkinliğe, 12 Mayıs Salı günü saat 21.30'da zoom uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

----------------

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı, “Büyük Patmaladan Güneş Sistemine Evrenin Evrimi” konulu semineri sizlerle buluşturuyor.

13 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’de gerçekleştirilecek https://sdu.adobeconnect.com/webinar4  adresinden katılabilirsiniz.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen "Zoom Sohbetleri" tüm hızıyla devam ediyor. 

---

Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü ve Ekonomi Yönetim Topluluğunca TOBB ETÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Özatay'ın katılımıyla gerçekleştirilecek “Türkiye Ekonomisinin Temel Özellikleri ve Krizler” isimli söyleşiyi 7 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de zoom uygulamasından izleyebilirsiniz.

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü İnstagram Buluşmaları başlıyor.  Bölüm öğretim üyelerinin öğrencilikten bu yana tanıdıkları meslektaşlarıyla öğrencilik yıllarını ve mesleki tecrübelerini konuşacakları canlı yayın serisinin ilkine Adıyaman Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cem Koray Olgun, SDÜ Sosyoloji Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihad Özsöz’ün konuğu konuğu oluyor.

7 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de yayınlanacak canlı yayını kaçırmayın.

 

---------

İlahiyat Fakültesince düzenlenen “Zor Zamanlarda İlahiyat ve Din Hizmetleri” isimli söyleşiyi, 9 Mayıs Cumartesi günü saat 21.30’da sduilahiyat instagram adresinden izleyebilirsiniz.

---

Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Bölümü Yaşlı Bakım Programınca düzenlenen ve Uzm. Gerontolog Berkay Engin’in katılımıyla gerçekleştirilecek “Yaşlılık ve Engellilik” isimli söyleşiyi, 14 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da egirdirsağlikhizmetleri instagram hesabından izleyebilirsiniz.

---

Ekonomi Yönetim Topluluğunca düzenlenen “İlham Veren Konuşmalar” söyleşi dizisinin konuğu Dr. Gökhan Büyükşengül olacak. “Finans Dünyasında Dönüşüm ve Kariyer” isimli söyleşiyi, 5 Mayıs Salı günü saat 21.30’da ekonomiyönetimsdu instagram hesabından izleyebilirsiniz.

---

İİBF tarafından düzenlenen Zoom Sohbetlerinin 5 Mayıs Salı günü saat 22.22’de gerçekleştirilecek yayınında “Habercilikte Okutan Başlıklar” konusu ele alınacak.

---

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Tekstil Mühendisliği Bölümünce düzenlenen "Maskeler, Özellikleri ve Kullanım Alanları" konulu söyleşi, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Funda Cengiz Çallıoğlu'nun katılımı ile 8 Mayıs Cuma günü saat 12.00'de Youtube üzerinden yayınlanacak. 

------------

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan “Temel EKG ve Fakındalık Eğitimi" 6 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00'de instagram üzerinden canlı yayınlanacak.

-----------

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü Sosyal Hizmet Programı tarafından düzenlenen "Covid-19 ve Sosyal Sağlık" konulu söyleşi, 6 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30'da ınstagram üzerinden canlı olarak sizlerle. 

------------

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan "Covid-19'da Kardiyopulmoner Resüsitasyon" konulu söyleşi, 7 Mayıs Perşembe günü saat 21.30'da instagram üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

-------

Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü ve Ekonomi Yönetim Topluluğunca İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek “Küresel İklim Değişikliği: Tarım/Gıda” isimli söyleşiyi 4 Mayıs Pazartesi günü saat 21.00’de zoom uygulamasından izleyebilirsiniz.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ertan Beceren’in katılımıyla Gazeteci Soner Toros moderatörlüğünde gerçekleştirilecek “”Ertan Beceren ile Ekogündem” isimli canlı yayını, her Pazartesi saat 20.40’ta “son32isparta” instagram adresinden takip edebilirsiniz.

---

İstanbul Arabesque Project, YouTube canlı yayınında sizlerle buluşacak. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen söyleşi ve mini konseri Kariyer TV’den takip edebilirsiniz.

---

Güzel Sanatlar Fakültesince düzenlenen “Türkiye’de ve Dünyada Dijital Oyun Yazılımı ve Sektörü” isimli söyleşi, 12 Mayıs Salı günü saat 17.30’da Dijital Oyun Girişimcisi Mevlüt Dinç’in katılımıyla gsf.sdu instagram hesabından yayınlanacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesince düzenlenen  "Atletik Performans Canlı Yayını" 5 Mayıs Salı günü saat 21.00'de başlıyor. 

-------------

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünce düzenlenen “Pandemi Döneminde Gazetecilik” isimli söyleşi, NTV Siyaset Muhabiri Celal Çamur’un katılımıyla 8 Mayıs Cuma günü saat 21.30’da @sdugazetecilik instagram hesabından yayınlanacak.

---

Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca düzenlenen söyleşiler devam ediyor. 2 Mayıs Cumartesi günü saat 21.30'da Instagram üzerinden gerçekleşecek canlı yayında "Hayatın Ritminde Fizyoterapi" konusu ele alınacak.

---------------------

Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Istanbul Arabesque Project ile sizleri 4 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'da Youtube üzerinden buluşturuyor. 

SDÜ Radyosu, "Covid-19 Salgını Nedeniyle Evlerinde Kalan Ebeveyn, Çocuk ve Ergenlere Yönelik Psikososyal ve Ruhsal Destek" konusunu stüdyolarında ele alıyor. 4 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00'da gerçekleşecek 1. bölüme, Öğretim Görevlisi Ali Yasin Kafes konuk olacak.

Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Yaşlı Bakımı Programınca düzenlenen “Yaşlı Bakım Teknikerliğinin Dünü, Bugünü ve Yarını” isimli söyleşi zoom uygulaması üzerinden 5 Mayıs Salı günü saat 22.00’de gerçekleştirilecek.

---

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Pandemi Döneminin Madenciliğe Etkisi” isimli zoom sohbeti, 7 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de gerçekleştirilecek.

---

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünce düzenlenen “Pikseller ile Dijital Sanat” isimli canlı webinar, 6 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da gerçekleştirilecek.

---

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünce düzenlenen “Özel Yetenekli Öğrencimi Nasıl Farkederim ve Onun Fende Uzmanlaşmasını Nasıl Sağlarım” isimli seminer, 6 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00’de http://sdu.adobeconnect.com/webinar4 adresinden gerçekleştirilecek.

----

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünce düzenlenen "Endüstriyel Bina İklimlendirmesinde Enerji Etkin Sistemler" isimli konferans, 7 Mayıs Perşembe günü saat 21.00'de Adobe Connect Platformunda gerçekleştirilecek.

---

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen Zoom Sohbetlerinin 2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek “Covid-19 Sonrası Nasıl Bir Dünya?” isimli söyleşisinde, Eğitmen Gökhan Yücel öğrencilerle buluşacak.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesince 3 Mayıs Pazar günü saat 22.00’de gerçekleştirilecek “Sohbet Tadında Kamu Politikası Dersleri” kapsamında “Dünyada ve Türkiye’de Kamu Politikasının Gelişimi” ele alınacak.

---

SDÜ Arkeoloji Bölümü Sohbetleri kapsamında 6 Mayıs Çarşamba günü saat 13.00’te gerçekleştirilecek “Yeni Bulgular Işığında Alexandria Troas” isimli online konferansa, Ankara Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Öztepe konuk olacak.

----

Üniversitemiz webinar etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Yetişkin Eğitimi” konulu seminer, 2-9-16 Mayıs tarihlerinde saat 15.00’te gerçekleştirilecek.  

---

Zoom sohbetleri devam ediyor. 1 Mayıs Cuma günü saat 22.22'de gerçekleşecek sohbette, "Covid-19 Sonrası Amerika ve Dünya Düzeni" konusu ele alınacak.

--------------

"Korona Günlerinde Çalışma Hayatı" konulu söyleşi, 1 Mayıs Cuma günü saat 21.00'de sizlerle.

-------

SDÜ Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı tarafından hazırlanan "Girişimci Beyin" isimli söyleşi, Uzm. Dr. Kerem Dündar'ın katılımıyla 7 Mayıs Perşembe günü saat 22.00'de girisimciliksdu instagram hesabından gerçekleştirilecek.

---

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünce düzenlenen II. Sosyal Politika Etkinlikleri, 2 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00'de sduceko/instagram hesabından canlı yayında gerçekleştirilecek.

----

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programınca hazırlanan “Vaka” isimli söyleşide, Prm. Anıl Can Gürgen öğrencilerle buluşacak. Söyleşiyi, 2 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’de @egirdirsaglikhizmetleri instagram adresinden izleyebilirsiniz.

---

Üniversitemiz Atayalvaç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen "Temel EKG Ritimleri" konulu söyleşi, 30 Nisan Perşembe günü saat 15.00'te sizlerle. 

--------------

Üniversitemiz Isparta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı tarafından düzenlenen "13. Zoom Sohbetleri"nin konuğu Denizli Devlet Hastanesi Çocuk Acil Servis Hekimi Dr. Mustafa Yorgancı oluyor. “CPR Eğitimi” isimli sohbeti, 30 Nisan Perşembe günü saat 22.00'de izleyebilirsiniz.

----

Müzisyen Doğukan Medetoğlu, 29 Nisan Çarşamba günü iibf_sdu instagram hesabından canlı yayında sizlerle buluşacak.

---

Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümünce düzenlenen ve Moda Tasarımcısı Canan Tulga’nın vereceği "Giysi Tasarımında Koleksiyon Oluşturma Süreçleri" konulu online seminer, 4 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek.

---

---

Isparta Sağlık Hizmetleri Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümünce 1 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek “Özel Gereksinimli Bireylerde Çocuk Yogası” konulu eğitimde Fizyoterapist-Çocuk Yoga Eğitmeni Yaren Ayhan instagram hesabında sizlerle buluşacak.

4 Mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek  “Yeni Dünya Çocuklarına Yaşam Öğretisi: Staocaı Ahlak Eğitimi” ile ISUBU Dr. Öğr. Üyesi Meriç Pehlivan adobe connect uygulamasında öğrencilerle buluşacak.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesince yeni tip Koronavirüs Hastalığına ilişkin öğrenciler ve halka yönelik düzenlenen bilgilendirme söyleşilerini youtube ve instagram üzerinden izleyebilirsiniz.

----

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim ve Genç Yöneticiler Topluluğu, ilham veren iletişimcileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. 4 Mayıs Pazartesi günü saat 20.30'da instagram üzerinden gerçekleşecek söyleşinin konuğu, Gazeteci Coşkun Aral.

----------------

Süleyman Demirel Üniversitesi Proje Araştırma Geliştirme ve Uygulama Topluluğu düzenlediği zoom sohbetlerinde "Dijital Pazarlama" konusunu ele alıyor. 3 Mayıs Pazar günü saat 21.00'de gerçekleştirilecek söyleşiye, Teknovol Dijital Ajansından Yunus Emre Karabulut konuşmacı olarak katılacak.

------------------

Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Topluluğu, "Geleceğinizi Evde İnşa Ediyoruz" sloganı ile başlattığı seminerlerine devam ediyor. Bu haftaki seminer, 2 Mayıs Cumartesi günü saat 21.30'da instagram üzerinden canlı yayınla sizlerle. 

----------

Süleyman Demirel Üniversitesi, Avusturya Eğitim Sistemi Politikları konulu seminer ile alanında uzman katılımcıları sizlerle buluşturuyor. 1 Mayıs Cuma günü saat 21.30'da ınstagram üzerinden gerçekleştirilecek söyleşiyi kaçırmayın.

-------------------

Süleyman Demirel Üniversitesi Ombudsmanlık ve Arabuluculuk Topluluğu, covid-19 salgınının sağlık hukukuna etkileri konulu seminer ile evlerinize konuk oluyor. 29 Nisan Çarşamba günü saat 21.00'de ınstagram üzerinden gerçekleştirilecek söyleşiyi kaçırmayın.

--------------------------

Süleyman Demirel Üniversitesi Ağ ve Teknolojileri  Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı(ATOG) tarafından 27 Nisan Pazartesi günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek “Kuşaklararası Kucaklama” isimli söyleşide, Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Universum Ortadoğu Direktörü Evrim Kuran sizlerle buluşuyor. Söyleşiyi ‘girisimciliksdu’ sosyal medya hesabından izleyebilirsiniz.

----

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim ve Genç Yöneticiler Topluluğu, ilham veren iletişimcileri canlı yayında sizlerle buluşturuyor. Reklamcı Yazar Ender Merter'in konuk olacağı söyleşi, 28 Nisan Salı günü saat 21.30'da instagram üzerinden yayınlanacak. 

------

Üniversitemiz Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından 29 Nisan Çarşamba günü saat 21.30’da gerçekleştirilecek “Özel Sporcu Olmak” konulu instagram söyleşisinde, Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Öğretim Görevlisi Dr. Büşra Süngü ile Badminton Milli Sporcusu Sedat Tümkaya sizlerle buluşacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi "Kısa Film ve Belgesel Yapım Teknikleri" konulu söyleşi ile evlerinize konuk oluyor. 30 Nisan Perşembe günü saat 14.00'te TeamLink uygulamasından bağlanabileceğiniz söyleşiye, Öğretim Görevlisi  Batuhan Kalaycı konuşmacı olarak katılacak. 

-------------

Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Topluluğunca düzenlenen söyleşinin konuğu Vlogger, İnşaat Mühendisi Mert Sezer oluyor. 25 Nisan Cumartesi saat 19.00’da sosyal medya adresleri üzerinden yayınlanacak olan söyleşiyi kaçırmayın. 

Süleyman Demirel Üniversitesi kariyer söyleşilerinin ikincisi, 25 Nisan Cumartesi saat 22.00’de Youtube üzerinden canlı yayınla sizlerle.

Alanında uzman konuşmacıların ve sürpriz hediyelerin de yer alacağı etkinliği izlemek için tıklayınız

-----------------------

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen "12. Zoom Sohbetleri"nin konuğu Yazar Said Ercan oluyor. Sohbeti, 27 Nisan Pazartesi günü saat 22.22'de izleyebilirsiniz.

Fizik Topluluğu tarafından düzenlenen "Astrofizik ve Ötegezegenler" konulu canlı yayının konuğu Tansu Daylan olacak. Programı, 28 Nisan Salı günü saat 17.00'de ınstagram hesabından izleyebilirsiniz.

--------

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından düzenlenen "11. Zoom Sohbetleri"nin konuğu Gazeteci Ahmet Tezcan olacak.  Sohbeti, 25 Nisan Cumartesi günü saat 22.22'de izleyebilirsiniz.

----

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünce düzenlenen "100. Yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi" konulu söyleşi, 23 Nisan Perşembe günü saat 14.00'te instagram.com/tarihsdu/ adresi üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

----

Eğitim Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Nil Didem Şimşek ile Masal Terapisti Dilek Eylem Taşdemir, “Masallar ve İnsanlar” konusunu ele alıyor. 23 Nisan Perşembe günü saat 21.30'da gerçekleştirilecek söyleşiye, instagram adresi üzerinden katılabilirsiniz.

--------

Yeni Şafak Gazetesi Köşe Yazarı ve Cins Dergisi (@CinsDergi) Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kılıçarslan, zoom sohbetlerinin 10.sunun konuğu oluyor. Kılıçarslan, 23 Nisan Perşembe günü saat 21.21’ de sizlerle.

-----

Tiyatro Topluluğu, Ünlü Oyuncu Hakan Bilgin’i sizin için konuk ediyor. Bilgin, 22 Nisan Çarşamba günü saat 19.00’da canlı yayında tiyatro ve girişimcilikle ilgili merak ettiklerinizi yanıtlayacak.

---

SDÜ Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı(ATOG) tarafından 22 Nisan Çarşamba günü saat 22.00’de gerçekleştirilecek “Aşk Olsun” isimli söyleşide, Psikolog Dr. Serhan Doğan sizlerle buluşuyor. Söyleşiyi ‘girisimciliksdu’ sosyal medya hesabından izleyebilirsiniz.

---

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi, “Ana Dili Matematik Olan Dünyada Diskalkulik Olmak” konulu bir seminer ile sizlerle buluşuyor.

21 Nisan Salı günü saat 20.00’de https://sdu.adobeconnect.com/webinar adresinden katılabileceğiniz seminerde, Diskalkuli Derneği Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Yılmaz Mutlu, önemli bilgilendirmede bulunacak.

Üniversitemiz Ekonomi ve Yönetim Topluluğunca, ilham veren konuşmalar başlığı altından düzenlenen sosyal medya etkinliği, bugün saat 21.30'da sizlerle. 

Güncelleme Tarihi: 27.10.2020
Okunma Sayısı: 22343
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!