Mutluluklar Paylaştıkça Artar: “Askıda Yemeğiniz Var”

Toplumsal iyilik bilincinin gelişmesi, israfa dur demek ve ihtiyaç sahiplerinin gönlünü kırmadan koruyup gözetebilmek amacıyla Üniversitemiz tarafından "SDÜ Askıda Yemek" sloganı ile bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.

Proje kapsamında hiç tanımadığınız bir öğrenciye bağışınızla bir öğün, bir dönem ya da bir yıl yemek ikram ederek destek olabilirsiniz.

İyilik ve güzelliğe katkı verilmesini, yardımlaşma bilincinin yerleşmesini isteyen tüm gönüllü katılımcılar; oluşturulan bilgisayar uygulaması üzerinden online olarak maddi destek sağlayabilecek. Bir havuzda toplanan bağışlar sadece yardıma ihtiyaç duyan öğrencilerimize “askıda yemek” olarak takdim edilecek. Ayrıca toplanmış olan bağışların günlük olarak kaç askıda yemeğe dönüştüğü ve anlık kaç askıda yemek kaldığı online olarak kiosk ve bilgisayar uygulaması üzerinden şeffaflık çerçevesinde paylaşılacak.

Siz değerli öğrencilerimizin tümünden tek ricamız; gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşılması ve projeye bağışları ile katkı verenler sayesinde mağdur hiçbir arkadaşımızın kalmamasıdır.

"SDÜ Askıda Yemek" ile ilgili detaylı bilgilere https://askidayemek.sdu.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 21.02.2020
Okunma Sayısı: 2706
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!