Yönetim Kurulu Kararları Top. No:747

Toplantı Tarihi: 01/04/2019

Toplantı No     : 747

1/a Rektörlük bünyesinde boş bulunan 3 adet 1 derece Dr. Öğretim Üyesi kadrolarının Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü Spor Yöneticiliği Anabilim Dalına aktarımlarının yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

1/b Rektörlük bünyesinde boş bulunan 1 adet 1inci derece doçent kadrosunun Sivil Havacılık Yüksekokulu Uçak Gövde-Motor Bakım Bölümü Uçak Gövde-Motor Bakım Anabilim Dalına aktarımlarının yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

1/c Rektörlük bünyesinde boş bulunan 1 adet 1 derece profesör kadrosunun Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yöneylem Araştırması Anabilim Dalına norm içi kadro aktarımının yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

1/ç-Rektörlük bünyesinde boş bulunan 1 adet 1 derece profesör kadrosunun Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü Grafik Tasarım Anasanat Dalına norm içi kadro aktarımının yapılmasına oy birliği ile karar verildi.  

2-Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde görevlendirilmek üzere 1 inci derece Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) kadrosuna başvuran ve giriş sınavında başarılı olan Handan KARTAL'ın atamasısının yapılmasına oy birliği ile karar verildi.  

3/a-Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Behset KARACA'nın Kadir KARACAN ile birlikte hazırlamış olduğu “XV. Yüzyıldan Günümüze Keçiborlu” isimli kitabın Keçiborlu Belediyesinin katkıları ve kendi imkanlarıyla basılmasına izin verilmesi, basılacak eserden Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığına 1 (bir) adet teslim edilmesine oy birliği ile karar verildi.

3/b-Üniversitemiz Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Rıdvan TARHAN’ın hazırlamış olduğu “Genel Cerrahi, Anatomi, Hastalıklar, Ders Notları” isimli kitabın kendi imkânlarıyla basımına izin verilmesi, basılacak eserden Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığına 1 (bir) adet teslim edilmesinin uygunluğuna oy birliği ile karar verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 28.08.2019
Okunma Sayısı: 1500
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!