SDÜ Ödüllerine Esas Puanlar Açıklandı

Üniversitemiz araştırmacılarının akademik teşvik sürecinde onaylanan ham puanları açıklandı. Üniversitemiz Ödül Yönergesi kapsamında yer alan "Akademik Performans" ve "En Yüksek Atıf" ödülleri, Üniversitemiz araştırmacılarının akademik teşvik sürecinde onaylanan ham puanlar dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Üniversitemiz Ödül Yönergesine göre Akademik Teşvik puanlarına yapılan itirazların değerlendirilmesi ve itiraz sonrası son durumların ilan edilmesi sonrası ödül sahiplerinin belirlenmesi işlemleri başlatılmıştır. Bu hususta araştırmacıların 2022 yılı Akademik Teşvik başvurusu aşamasında beyan ettikleri akademik çıktılarından makale, proje, kitap, patent, bildiri ve atıf ham puanları ile hesaplanan ödüle esas puanları aşağıdaki linkte bilgilerinize sunulmuştur.

Ödül sahiplerinin belirlenmesi aşamasında beyan edilmiş olan Akademik Teşvik bilgileri kullanılmakta olup herhangi bir güncelleme değerlendirme dışıdır. Ödül sahiplerini etkileyecek durumda Akademik Teşvik başvuru bilgileri ile listelenen ham puanlar arasında bir uyuşmazlık var ise durumu 10.03.2023 Cuma gününe kadar Araştırma ve Yenilikçilik Direktörlüğüne elektronik posta olarak bildirmesi ile durum incelenecektir.

Ödüle esas puanlarını görmek için tıklayınız

 

Güncelleme Tarihi: 01.03.2023
Okunma Sayısı: 1987
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!