Rektör Çarıkçı’nın Yeni Yıl Mesajı

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), bütün dünyayı etkisi altına alan zorlu pandemi süreci içinde bir yılı daha başarıyla tamamlamıştır.

29 yaşında dinamik bir devlet üniversitesi olan SDÜ, bugünkü tecrübesini dünya ve Türkiye içindeki üniversiteler arasında üst sıralarda yer almasıyla da taçlandırmıştır. Yeni bir yılı karşılamak üzere olduğumuz bu günler aynı zamanda SDÜ’nün yaklaşık 30 yıldır kat ettiği yolu da bize göstermektedir.

Birlik içinde, beraberce yürüdüğümüz bu yolda, SDÜ’yü bilimsel anlamda her zaman yücelten nitelikli öğretim elemanlarımızın, fedakâr idari personelimizin, SDÜ bayrağını Türkiye’nin dört bir yanında başarıyla dalgalandıran mezunlarımızın, öğrencilerimizin ve Üniversitemizi gönülden destekleyen tüm SDÜ dostlarının yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyorum. 2022’nin mazlum coğrafyalarda insanca yaşama haklarından mahrum bırakılmış Müslüman kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm dünyaya sağlık, başarı, huzur, barış ve daha nice güzellikler getirmesini Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum. 

Prof. Dr. İlker Hüseyin ÇARIKÇI

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü

 

Güncelleme Tarihi: 31.12.2021
Okunma Sayısı: 1409
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!