Yönetim Kurulu Kararları Top. No: 828

Toplantı Tarihi:16/08/2021

Toplantı No     :828

1-Üniversitemiz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı olarak görev Yapan Abdullah GÜÇ’ün Daire Başkanlığı görevinden ayrılma talebi üzerine boşalan daire başkanlığına Mühendis Yasemin İLHAN’ın atanmasının uygun olduğuna ve Rektörlük Makamına olumlu görüş bildirilmesine oy birliğiyle karar verildi.

2-Üniversitelerarası Kurulu Başkanlığınca görevlendirilen; 2021 Mayıs Dönemi Eser İnceleme Jürisinde asil üye olarak görev alan Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Bülent ÇETİN'in Eserini incelemekle görevlendirildiği Dr. İsmail BEYPINAR'ın uluslararası makalesinde ortak yazar olması nedeniyle, oluşabilecek etik ihlalinin yaşanmaması için jüri üyeliğinden çekilme talebinin uygunluğuna ve konunun Üniversitelerarası kurul Başkanlığına arzına oy birliğiyle karar verildi.

3/a-Üniversitemiz Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri Prof. Dr. Tolga ATAY ve Dr. Öğr. Üyesi Recep DİNÇER' in editörlüğünü yaptığı, Yayın hakkı Üniversitemize ait olan “Ortopedi ve Travmatoloji Ders Kitabı” isimli ders kitabı ile ilgili Üniversite Yayın Komisyonunun 09/06/2021 tarihli ve 06/01 sayılı kararının Üniversiteler Yayın Yönetmeliğinin 2' nci maddesine göre uygunluğuna oy birliğiyle karar verildi.

3/b-Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa GENÇ' in yürütücülüğünü yaptığı Isparta Kültürel Miraslar Projesi kapsamında hazırlanan editörlüğünü Doç. Dr. Mustafa GENÇ' in yaptığı “Şan ve Flüt İçin Piyano Eşlikli Isparta Türküleri” isimli kitap ile ilgili Üniversitemiz Yayın Komisyonunun 07/06/2021 tarihli ve 05/01sayılı kararının Üniversiteler Yayın Yönetmeliğinin 2' nci maddesine göre uygunluğuna oy birliğiyle karar verildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05.10.2021
Okunma Sayısı: 628
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!