“SDÜ Hocaları Meslekleri Anlatıyor-2” Başlıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi bu yıl da tercih maratonuna “SDÜ Hocaları Meslekleri Anlatıyor” programıyla ışık tutmayı amaçlıyor. 2021- 2022 Eğitim Öğretim yılı tercih dönemi öncesinde üniversitemiz hocaları, öğrencilere bu zorlu dönemde yol gösterecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen programda SDÜ hocaları, üniversitemizin fiziki yapısı, teknik altyapısı, öğretim kadrosu, akademik bölümleri, sosyal, ulaşım ve barınma olanakları hakkında öğrencilere bilgi vererek merak ettikleri soruları yanıtlayacak. 14 gün sürecek programda Üniversitemizin 14 fakültesi, 4 meslek yüksekokul ve 1 yüksekokulu ve bu birimlerde eğitim veren 86 bölüm SDÜ akademisyenlerince tanıtılacak.

Programın ilk bölümü, 1 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de SDÜ YouTube hesabından canlı yayınlanacak. Diş Hekimliği Fakültesi Dekan V. Doç. Dr. Müge Çına Diş Hekimliği Fakültesi hakkında bilgiler verecek.

https://www.youtube.com/channel/UCZeX3UB5TA6JD4FN4SHpXTA

Geçtiğimiz yıl başlatılan “SDÜ Hocaları Meslekleri Anlatıyor” programında, 10 gün boyunca 20 farklı birim tanıtılmıştı, bu yılki programa fakültelere bağlı bölümler de dahil edildi.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan videoları izlemek için tıklayınız

https://www.youtube.com/playlist?list=PL8lX1A2rDS3Ni0k8RdR3rcyNDeTD22FUD

 

Güncelleme Tarihi: 30.06.2021
Okunma Sayısı: 7247
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!