“Öğrenci Bilgi Sistemi” ve “Öğrenme Yönetim Sistemi” Yenilendi

Değerli SDÜ Ailesi,

İçinde bulunduğumuz zor zamanlarda sizlere kaliteli ve kesintisiz bir uzaktan öğretim deneyimi sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sizin için kullanıcı dostu ve eğitim-öğretime dair ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderebileceğiniz sistemleri araştırmaya, geliştirmeye ve uygulamaya devam ediyoruz.

Bu nedenle 2021 Bahar Yarıyılı final sınavlarından itibaren geçerli olmak üzere Öğrenci Bilgi Sistemimizi” veÖğrenme Yönetim Sistemimizi” sizler için yeniledik.

 

Artık özlük bilgilerini görebileceğiniz, ders seçimleri yapabileceğiniz, notlarınızın takibi ve pek çok yeni özelliği takip edebileceğiniz “Yeni Öğrenci Bilgi Sistemi”ne http://sdunet.sdu.edu.tr adresinden ulaşabileceksiniz.

Canlı derslerinizin, sınavlarınızın, ödevlerinizin, tüm ders materyallerinizin ve sınıf içi etkinliklerinizin tamamını “Yeni Öğrenme Yönetim Sistemi” yani https://oys.sdu.edu.tr üzerinden takip edebileceksiniz.

NOT:  Bahar yarıyılı süresince kayıtlanmış derslerinize ve paylaşılmış tüm dokümanlarınıza aynı şekilde http://obs.sdu.edu.tr adresinden ulaşmaya devam edebileceksiniz. (Sadece Bahar Yarıyılı sınavları süresince)

Güncelleme Tarihi: 27.05.2021
Okunma Sayısı: 3380834
Yayınlayan: Kurumsal İletişim Merkezi
Bu İçeriği Paylaş!