Süleyman Demirel Üniversitesi

SDÜ Ligi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Tesisleri  İşletme Müdürlüğü tarafından düzenlenen “SDÜ Ligi 1. Etap Halı Saha Turnuvası” sona erdi.

Üniversitemiz fakülte ve meslek yüksekokullarında oluşturulan 29 takımın katılımıyla Batı Yerleşkesi Halı Sahası’nda gerçekleşen turnuva, kıyasıya mücadeleye sahne oldu.

24 gün süren turnuvalara gösterilen yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren Spor Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Mahmut Alp, turnuvaları geleneksel hale getirmeyi planladıklarını söyledi. Bu tür turnuvaları diğer branşlarda da gerçekleştirmek istedikleri belirten Alp, turnuvaya katılan sporculara teşekkür etti.

“SDÜ Ligi 1. Etap Halı Saha Turnuvası”nda; Eğirdir Turizm Otelcilik Yüksekokulu birinci, Atabey Meslek Yüksekokulu ikinci, Sütçüler Prof. Dr. Hasan Gürbüz Meslek Yüksekokulu üçüncü, Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu da dördüncü oldu.

Ayrıca SDÜ Mühendislik Fakültesi takımından Esat Karaçavuş “En Centilmen Oyuncu”  olarak seçilirken Atabey Meslek Yüksekokulundan Mutlu Demir de “En Değerli Oyuncu” ödülüne layık görüldü.

Haberin videosunu izlemek için tıklayınız

Yayın Tarihi: 31.3.2016
Okunma Sayısı: 2463
Yayınlayan: SDÜ Basın
Yukarı çık